Dil Seçiniz
WhatsApp
GMZ Wallpaper Factory

GMZ duvar kağıtları olarak firmamızın 2005 yılında temellerini attık. Yolculuğumuzun başında ithalat ihracat yaptığımız ürünleri bugün Konya'da 17.000'i kapalı toplamda 40.000 metrekarelik tesisimizde üretiyoruz. Ev, ofis ve diğer yaşam alanları için ürettiğimiz duvar kağıtları ile bugüne kadar yurt içinde ve yurt dışında milyonlarca yaşam alanına ulaştık. Kaliteden ödün vermeyen ürünler, binlerce desen, zamanında teslimat, yüksek stok ve koşulsuz hizmet anlayışımızla her geçen gün büyüdük ve çalışma ortaklarımızın takdirini kazandık. Türkiye'de dünyada kurduğumuz bayilikleri geliştirmek için var gücümüzle çalıştık. GMZ Duvar Kağıtları ailesi, bugüne kadar olduğu gibi, gelecekte de ilkelerinden ödün vermeden değerlerine her geçen gün yenilerini katarak yoluna devam edecektir.

İLETİŞİM

İletişim Bilgileri

Telefon

4447469

E-Posta

info@gmzwall.com

Adres

Büyükkayacık Mahallesi 4.Org. Sanayi Bölgesi 103. Cadde No: 5 Selçuklu / KONYA

ICON kataloğu lansmanımız Diyarbakır divan otelde yapıldı

ICON kataloğu lansmanımız Diyarbakır divan otelde yapıldı

ICON kataloğu lansmanımız Diyarbakır divan otelde yapıldı

Barok sanatından esinlenerek dünyanın en iyi tasarımcıları tarafından tasarlanmış ödüllü tasarımlarla dolu ICON kataloğumuzun lansmanı Türkiye bayilerimiz ve yönetim kurulumuz ile birlikte 500 kişinin katılımıyla 25 Şubat 2022 tarihinde Divan otel Dİyarbakır'da gerçekleştirildi. Yerli ve yabancı bir çok tasarımcı ile oluşturulan ürünler Gmz duvar kağıdı satıcılarına tanıtıldı.

Yönetim kurulu başkanımız Abdülkadir Eratıcı konuşmasında,"Gmz duvar kağıdı ailesi tüm Türkiye'de beğenilerek gün ve gün büyüyor bunu hep birlikte başardık,ailemize katılan ve büyümesine destek olan herkese teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

Paylaş: