Dil Seçiniz
WhatsApp
GMZ Wallpaper Factory

GMZ duvar kağıtları olarak firmamızın 2005 yılında temellerini attık. Yolculuğumuzun başında ithalat ihracat yaptığımız ürünleri bugün Konya'da 17.000'i kapalı toplamda 40.000 metrekarelik tesisimizde üretiyoruz. Ev, ofis ve diğer yaşam alanları için ürettiğimiz duvar kağıtları ile bugüne kadar yurt içinde ve yurt dışında milyonlarca yaşam alanına ulaştık. Kaliteden ödün vermeyen ürünler, binlerce desen, zamanında teslimat, yüksek stok ve koşulsuz hizmet anlayışımızla her geçen gün büyüdük ve çalışma ortaklarımızın takdirini kazandık. Türkiye'de dünyada kurduğumuz bayilikleri geliştirmek için var gücümüzle çalıştık. GMZ Duvar Kağıtları ailesi, bugüne kadar olduğu gibi, gelecekte de ilkelerinden ödün vermeden değerlerine her geçen gün yenilerini katarak yoluna devam edecektir.

İLETİŞİM

İletişim Bilgileri

Telefon

+903325021650

E-Posta

info@gmzwall.com

Adres

Büyükkayacık Mahallesi 4.Org. Sanayi Bölgesi 103. Cadde No: 5 Selçuklu / KONYA

Art Elegance kataloğumuzun lansmanı Konya Ramada Otel'de yapıldı

Art Elegance kataloğumuzun lansmanı Konya Ramada Otel'de yapıldı

Art Elegance kataloğumuzun lansmanı Konya Ramada Otel'de yapıldı

Sanatın duvar kağıdıyla buluştuğu Art Elegance koleksiyonumuzun lansmanını 3 Kasım 2021'de  Konya Ramada otelde Türkiye bayilerimizin katılımıyla gerçekleştirdik . Duvar kağıdı sektöründe ilklere imza atan Gmz duvar kağıdı ailesi daha önce hiçbir firmanın yapmadığı organizasyonlara imza atıyor. Türkiye'de ilk defa ürün tanıtımı için bayilerini bir araya getiren firmamız misafirlerinden tam not aldı. 

Yönetim kurulu başkanımız Abdulkadir Eratıcı;

" Duvar kağıdının Türkiye'deki  ve dünyadaki gelişiminden çok memnunuz. Bu tür organizasyonlar bizim sektör için bir ilk.Umuyorum ki sektörü daha da ileri götüreceğiz. Firmamız duvar kağıdı üretiminde yıllık 20.000.000 m² üretim kapasitesine sahip,yurtiçi ve yurtdışı ihtiyaçları kolaylıkla karşılayabiliyoruz. Duvar kağıtlarımızı 40.000 m² ilk alanda üretiyoruz. Ürünlerimiz su bazlı boyalar ile üretiliyor ayrıca uluslararası laboratuvarlarda sağlığa zararlı herhangi bir madde bulunmadığını dair belgelerimiz var. Dünya standartlarında bir tesis kurduk. Kaliteli ürün ve hizmet anlayışımız ile Gmz ailesi her geçen gün büyüyor tüm çalışma ortaklarımıza teşekkür ederiz"

Paylaş: